Basketbalový klub Beroun

Starší minižáci U13

Krajský přebor kluci U13

BA 2006 Roudnice nad Labem 54:53 BK Beroun (12:7, 8:21, 14:6, 10:9)

B: Hamerník 17, Bergmann 11, Dostál 10, Kopic 6, Pylypets 6, Svatý 2, Koryčanský 1

 

BA 2006 Roudnice nad Labem 40:55 BK Beroun (7:8, 11:16, 6:13, 16:18)

B: Dostál 14, Bergmann 12, Koryčanský 11, Hamerník 8, Kopic 4, Pylypets 4, Nejezchleba 2

Po prvních jasných domácích prohrách s Brandýsem čekal kluky výjezd do Roudnice. Loni jsme tu odehráli dvě nesmírně vyrovnaná utkání a letos tomu nebylo jinak. V první čtvrtině to bylo opět o tom, zda dokážeme ubránit domácího Němce. Celkem se nám to dařilo, ale nutno dodat, že domácí coach tlačil své hráče do kolektivní hry. Kdyby domácí Němec hrál více na sebe, měli bychom s jeho zastavením o dost větší problémy. V druhé čtvrtině jsme měli o dost navrch, ale sbírali jsme zbytečné fauly, což byl pro zbytek zápasu celkem problém. Po poločase pokračoval zápas ve stejném duchu, ale bohužel jsme v poslední části ztráceli více míče než soupeř a v infarktové koncovce jsme o jediný bod prohráli.

Ve druhém zápase se oba trenéři rozhodli dát více prostoru hráčům z lavičky. První čtvrtina byla velice vyrovnaná, ale poté jsme pomalu navyšovali svůj náskok. Byli jsme o malinko dravější a nedělali jsme tolik chyb jako soupeř. Odměnou byla výhra.

Tento víkend jsme se potýkali s absencí dvou hráčů ročníku 2007. Vzhledem k tomu, že hráčů tohoto ročníku nemáme dostatek, dostali důvěru hráči o rok i o dva mladší a ukázali, že jsou schopni se se staršími soupeři poprat. V zápasech jsme předvedli opravdu hodně chyb, které jsme se snažili nahradit bojovností, a tak víme, na čem v trénincích zapracovat.

(TP)

 

 

PARTNEŘI KLUBU

Přihlášení pro trenéry

Hledejte na webu

On-line

Právě přítomno: 36 hostů a žádný člen

Copyright © 2009 Temproly.    Seo servis   Zdarma ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web         Počet návštěv: