Basketbalový klub Beroun

Starší žákyně U15

Od našeho prvního vítězství v Litoměřicích jsme hráli tyto zápasy: 
28.10. doma s Děčínem: BK Beroun - BK Horejsek Děčín 45:70
Do zápasu jsme nevstoupili ve správném tempu a ztrátami přihrávek jsme prohráli 7:23. Ve druhé a třetí čtvrtině jsme sice zlepšili ztráty, ale obrana stále nebyla aktivní  a 12:19 a zejména 5:16 ve třetí už bylo fakticky po zápase. Nicméně poslední čtvrtina 21:12 pro nás naznačila, že by to šlo, kdyby se víc všechno.

11.11. venku s Kladnem: TJ Sokol Kladno - BK Beroun 64:58
Byl to první zápas, kdy jsme  byli kompletní. První pětka v první čtvrtině vedla 7:18, aby pak během poslední minuty obdržela 2x2 a trojku. Druhá pětka nezačala dobře, ale s rostoucími minutami se přeci jen začala chytat v obraně, nicméně dávat koše se nedařilo a 15:6 pro domácí tomu odpovídalo. V polovině třetí čtvrtiny první pětka srovnala skóre na 32:32, ovšem od té chvíle jsme dali za 5 minut jen 3 body a soupeř 16 a z toho dvě trojky. Stav 48:35 rozhodně neodpovídal tomu jak dobře jsme hráli. Po třech minutách poslední čtvrtiny jsme stáhli na 48:44, aby Kladnu padla pátá trojka a hned dvojka a zase odskočil. Další náš útok skončil v sedmé minutě za stavu 56:52 opět další trojkou Kladna a ta nás zlomila. Nutno podotknout, že Pán Bůh nebyl ten den doma, protože Kladno vystřelilo za 3 snad jen 9x a padlo jich tam 6 - to není ani v NBA.

12.11. venku s Louny: BA Tygřice Louny - BK Beroun 53:57
Kopíruji náš FB, mluví za vše: Tak holky, dneska to byl masakr!
Z mínus 10 ve druhé čtvrtině na plus 4 konec, to je proti prvnímu z tabulky prostě paráda. Já vůbec nevím kde se to ve Vás bere? Ta obrana a přihrávky a vůbec jak jste bojovaly a běhaly a skákaly, já mám z Vás takovou radost. Myslím, že na příští zápasy byste měly vzít své rodiče, aby viděli na vlastní oči jak strašně moc jste se zlepšily a mohli mít stejný pocit jako já dnes.

Nečekal jsem, že to přijde tak rychle, ale už včerejšek leccos naznačil a těším se jak to půjde dál, protože když se podíváte na výsledky a uvědomíte si, že Louny včera porazily HB Basket 58:41, tak tímto víkendem jsme definitvně opustili časy porážek o třídy a bude záležet jen na nás, kdy přidáme další skalpy. Litoměřice A a Děčín ještě potkáme do konce roku, tak na to to myslete až se bude trénovat. 
Zítra se posuneme na tréninku zas o kus dál, ale dnešní zápas si pamatujte, je to první skutečné vítězství herními dovednostmi (ne slabším soupeřem). Dnešním výkonem byste porazily v naší skupině všechny a to je sakra skok.

Slovan Litoměřice 99:31 BK Beroun (18:6,40:16,66:23)

Slovan Litoměřice B 45:62 BK Beroun (14:15,15:24,33:38)


Na víkend 14.a 15.října jsme měli naplánován víkendový pobyt v Litoměřicích, kde jsme v NR U15 sehráli v sobotu zápas s místním A a v neděli s B. Kromě poznávání krás Litoměřic jsme v sobotu zápas nezvládli. První a druhou čtvrtinu jsme se ještě snažili, ale pak zvítězila marnost nad snahou a byli jsme rádi, že zápas skončil těsně pod 100 bodovou hranicí.


Po dobré večerní taktické i týmové "přípravě" jsme si v neděli věřili o dost více a i příchod do haly o hodinu a půl dříve a snad i sledování našeho soupeře z předešlého dne nás navnadilo na získání prvního vítězství, protože jsme i tabulkově věděli, že bychom to mohli dokázat. První čtvrtina naznačila, že by to mohlo jít, druhá to potvrdila, třetí přinesla trochu nejistoty a čvrtá, i díky zůžené rotaci, částečně vynucené problémy s fauly byla již cestou k prvnímu vítězství. Trvalo to pro mě jen jednu a čvrt sezóny, ale pro holky to byly ještě další dvě navíc, takže radost byla obrovská a zasloužená. Všem gratuluji a přeji další a další a další vítězství letos i v dalších sezónách. :-))

PARTNEŘI KLUBU

Reklama

Přihlášení pro trenéry

Hledejte na webu

On-line

Právě přítomno: 27 hostů a žádný člen

Copyright © 2009 Temproly.    Seo servis   Zdarma ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web         Počet návštěv: