BK Beroun 38:31 BŠ Praha (8:12, 16:4, 6:8, 8:7)

B: Leipert 8, Dvořák 8, Dostál 6, Hanzl 6, Pylypets 4, Koryčanský 2, Machala 2

BK Beroun 26:71 BŠ Praha (6:19, 12:19, 5:17, 3:16)

B: Dostál 6, Hamerník 5, Koryčanský 4, Dvořák 2, Leipert 2, Svatoš 2, Hanzl 2, Šašek 2, Pylypets 1

Naši kluci do svého prvního ostrého zápasu vstoupili v nových dresech celkem bojácně. Několikrát jim zbytečně upadl míč, nebo netrefili jasný koš. Ve druhé čtvrtině se už rozjeli naplno. Všichni hráči hráli aktivně a předvedli několik pěkných akcí, které skončily košem. Výsledek zápasu svojí hrou otočili ve svůj prospěch. V druhé půli už to bylo o něco horší, ale kluci stále drželi nad soupeřem náskok, který nakonec udrželi a tak slavili své první vítězství. Nutno dodat, že protivník neproměnil několik jasných příležitosti a v některých pasážích zápasu jsme měli štěstí, že soupeř bodové manko nedotáhl.

Druhý zápas byl o něčem jiném. Klukům najednou padal míč z ruky a nemohli se trefit do koše. Hráči BŠ Praha naopak zlepšili hru a proměnili vše, co mohli. Od začátku bylo jasné, kdo je na hřišti pánem a o vítězi bylo rozhodnuto.

Kluci tedy získali první cenné vítězství, ale zároveň musí zůstat nohama na zemi. Ve druhém zápase bylo vidět, že musí stále pilně trénovat.

BK Beroun U11 12:70 Levharti Chomutov U11
BK Beroun U11 26:50 BK Klatovy U11

Naši kluci U11, doplněni o tři hráče U12 na tomto turnaji sbírali cenné zkušenosti. Pár hráčů nastoupilo na tomto turnaji k prvnímu zápasu v životě a bylo to znát. V prvním zápase nám Chomutov dával jasně najevo, že je minimálně o třídu lepším týmem. Naši kluci občas jen přihlíželi.

V druhém zápase už byli kluci trochu otrkanější a dokonce jsme 4:0 vedli. Soupeř však chytrou hrou skóre otočil a nakonec nás porazil vysokým rozdílem. V některých pasážích zápasu jsme předvedli pěkné akce a doufám, že to pro nás bude povzbuzení do dalšího tréninku.