Basketbalový klub Beroun

Fáze Kolo Číslo Domácí / Hosté Datum / Čas Místo Skore
II.kolo 1. kolo 24 SK Žabovřesky 09.11.2022 SH Rosnička Brno 101
BVK Holice 19:30 98
II.kolo 1. kolo 25 TJ Černá Pole Brno 08.11.2022 SH Morenda 101
BC Nový Jičín 20:00 104
II.kolo 1. kolo 16 Tigers Basketball Č.Budějovice 09.11.2022 SH ZŠ Kubatova 74
GBA Sojky Pelhřimov 18:00 59
II.kolo 1. kolo 18 BK NAPOS Vysoká n. L. 09.11.2022 SH Vysoká nad Labem 63
Tuři Svitavy 18:00 95
II.kolo 1. kolo 20 BK Lokomotiva Plzeň B 09.11.2022 SH Plzeň - hala č.4 51
Sokol Písek Sršni 19:00 92
II.kolo 1. kolo 15 BK Beroun 08.11.2022 Sportovní hala Liteň 65
BK Levharti Chomutov 19:10 106
II.kolo 1. kolo 21 TJ Sokol Karviná 08.11.2022 Tělocvična ZŠ Družby 113
Snakes Ostrava 19:15 93
II.kolo 1. kolo 22 TJ Třebíč 09.11.2022

Sportovní hala

L. Pokorného

86
BK Opava B 19:30 78
II.kolo 1. kolo 17 Sokol Žižkov 09.11.2022 SH Folimanka 75
BK VIVIDBOOKS Pardubice 20:00 106
II.kolo 1. kolo 19 BC Benešov 09.11.2022 SH Benešov 59
GBA LIONS Jindřichův Hradec 20:00 81
II.kolo 1. kolo 23 Sokol Pražský 15.11.2022 Sokol pražský  
BA LYNX Liberec 20:00  
II.kolo 1. kolo 31 SLUNETA USK Ústí n/Labem   Sokol pražský  
SP Basket    

Fáze Kolo Číslo Domácí / Hosté Datum / Čas Místo Skore
1.kolo 1.kolo 4 TJ Košíře A 9.11.2022 Hala Šantrochova 69
SLUNETA USK Ústí n/Labem 20:15 101
1.kolo 1.kolo 5 BK Lokomotiva Plzeň B 28.10.2022 SH Plzeň - hala č.4 87
BK Klatovy 13:00 53
1.kolo 1.kolo 14 TJ Třebíč   Sportovní hala L. Pokorného 20
TJ Slavia Kroměříž   0
1.kolo 1.kolo 1 BK Beroun 28.10.2022 Sportovní hala Liteň 85
SKB Rokycany 17:00 80
1.kolo 1.kolo 6 BK Příbram 2000 27.10.2022 ZŠ Březové Hory 76
Tigers Č. Budějovice 18:00 92
1.kolo 1.kolo 8 BK NAPOS Vysoká n. L. 28.10.2022 SH Vysoká nad Labem 91
TJ Tesla Pardubice 18:00 53
1.kolo 1.kolo 3 CZ.ACADEMY   SH Královka 0
BA LYNX Liberec   20
1.kolo 1.kolo 10 SK Žabovřesky 02.11.2022 SH Rosnička Brno 92
STRABAG Zlín 19:00 82
1.kolo 1.kolo 12 BK Hladnov Ostrava 28.10.2022 Gymnázium Hladnov 74
TJ Sokol Karviná 19:00 90
1.kolo 1.kolo 13 Jiskra Kyjov 2.11.2022 Hala TJ Jiskra 69
TJ  Černá Pole Brno 19:30 98
1.kolo 1.kolo 2 Sokol Pražský 20.10.2022 Sokol pražský 102
Válečníci Děčín 20:00 76
1.kolo 1.kolo 9 BK Vlci Žďár 28.10.2022 Hala TJ ŽĎAS 59
BVK Holice 20:00 73
1.kolo 1.kolo 11 BC Benešov 19.10.2022 SH Benešov 85
Sokol Vyšehrad 20:00 72
1.kolo 1.kolo 7 Sokol Žižkov 25.10.2022 Sportovní hala Kbely 103
TJ Sokol Kbely 20:20 79

PARTNEŘI KLUBU

Přihlášení pro trenéry

Hledejte na webu

On-line

Právě přítomno: 39 hostů a žádný člen