Basketbalový klub Beroun

Tabulka
Poř. Družstvo Celkem Vítězství Prohra Vstřeleno Obdrženo Body
1 Wolves Radotín 16 16 0 1.387 1.134 32
2 Sokol Písek B 16 11 5 1.348 1.165 27
3 BC Benešov 16 11 5 1.284 1.239 27
4 Jiskra Domažlice 16 9 7 1.248 1.271 25
5 SKB Rokycany 16 8 8 1.293 1.243 24
6 BK Klatovy 16 8 8 1.212 1.222 24
7 BŠ Slavia Praha 16 7 9 1.230 1.232 23
8 Sokol Kbely 16 7 9 1.206 1.296 23
9 Loko Plzeň B 16 6 10 1.279 1.235 22
10 Tigers Č.Budějovice 16 6 10 1.291 1.360 22
11 BK Beroun 16 4 12 1.030 1.244 20
12 Příbram 16 3 13 1.285 1.452 19

 

Fáze Kolo Číslo Domácí / Hosté Datum / Čas Místo Skore
skupina A 1. kolo 6

Sokol Písek Sršni B

04.12.2022 SH Sokol

108

Tigers Č.Budějovice

13:00 84
skupina A 1. kolo 3

SKB Rokycany

10.12.2022 SH SKB

89

BK Lokomotiva Plzeň B

17:00 67
skupina A 1. kolo 4

BC Benešov

10.12.2022 SH Benešov

88

BK Příbram 2000

17:00 77
skupina A 1. kolo 2

BK Klatovy

10.12.2022 SH BK Klatovy

90

BK Jiskra Domažlice

18:00 64
skupina A 1. kolo 5

TJ Sokol Kbely

06.12.2022 SH Kbely 79

BK Wolves Radotín

20:15 95
skupina A 2. kolo 12

BK Lokomotiva Plzeň B

24.09.2022 SH Plzeň - hala č.4

111

BK Příbram 2000

14:00 75
skupina A 2. kolo 8

BK Beroun

24.09.2022 SH Liteň

74

Tigers Č.Budějovice

17:00 69
skupina A 2. kolo 7

BŠ Slavia Praha

24.09.2022 SH Jeneč 49

Sokol Písek Sršni B

17:30 71
skupina A 2. kolo 11

SKB Rokycany

24.09.2022 SH SKB

84

BC Benešov

17:30 61
skupina A 2. kolo 9

BK Klatovy

24.09.2022 SH BK Klatovy

83

TJ Sokol Kbely

18:00 55
skupina A 2. kolo 10

BK Jiskra Domažlice

24.09.2022 Městská SH 76

BK Wolves Radotín

18:00 82
skupina A 3. kolo 16

BK Jiskra Domažlice

25.09.2022 Městská SH

77

TJ Sokol Kbely

10:00 64
skupina A 3. kolo 17

SKB Rokycany

25.09.2022 SH SKB

70

BK Příbram 2000

10:30 66
skupina A 3. kolo 15

BK Klatovy

25.09.2022 SH BK Klatovy 66

BK Wolves Radotín

11:00 78
skupina A 3. kolo 13

BŠ Slavia Praha

25.09.2022 SH Jeneč 77

Tigers Č.Budějovice

13:00 79
skupina A 3. kolo 14

BK Beroun

25.09.2022 SH Liteň 66

Sokol Písek Sršni B

13:30 68
skupina A 3. kolo 18

BK Lokomotiva Plzeň B

25.09.2022 SH Plzeň - hala č.4 48

BC Benešov

13:30 79
skupina A 4. kolo 24

BK Beroun

08.10.2022 SH Liteň 62

BK Jiskra Domažlice

17:00 68
skupina A 4. kolo 19

Sokol Písek Sršni B

08.10.2022 SH Sokol

89

BC Benešov

18:00 74
skupina A 4. kolo 20

Tigers Č.Budějovice

08.10.2022 SH ZŠ Kubatova

102

BK Příbram 2000

18:00 85
skupina A 4. kolo 22

BK Wolves Radotín

08.10.2022 SH Černošice

82

BK Lokomotiva Plzeň B

18:00 70
skupina A 4. kolo 21

TJ Sokol Kbely

08.10.2022 SH Kbely

77

SKB Rokycany

18:30 75
skupina A 4. kolo 23

BŠ Slavia Praha

08.10.2022 SH Jeneč

64

BK Klatovy

19:15 63
skupina A 5. kolo 26

Tigers Č.Budějovice

09.10.2022 SH ZŠ Kubatova

85

BC Benešov

10:00 78
skupina A 5. kolo 27

TJ Sokol Kbely

09.10.2022 SH Kbely

76

BK Lokomotiva Plzeň B

10:30 72
skupina A 5. kolo 29

BŠ Slavia Praha

09.10.2022 SH Jeneč 60

BK Jiskra Domažlice

11:00 76
skupina A 5. kolo 25

Sokol Písek Sršni B

09.10.2022 SH Sokol

75

BK Příbram 2000

13:30 64
skupina A 5. kolo 30

BK Beroun

09.10.2022 SH Liteň 77

BK Klatovy

14:00 82
skupina A 5. kolo 28

BK Wolves Radotín

21.01.2023 SH Černošice

84

SKB Rokycany

19:00 70
skupina A 6. kolo 35

BC Benešov

22.10.2022 SH Benešov

76

TJ Sokol Kbely

13:00 67
skupina A 6. kolo 33

SKB Rokycany

22.10.2022 SH SKB

87

BŠ Slavia Praha

17:30 81
skupina A 6. kolo 31

BK Klatovy

22.10.2022 SH BK Klatovy 48

Sokol Písek Sršni B

18:00 83
skupina A 6. kolo 32

BK Jiskra Domažlice

22.10.2022 Městská SH 80

Tigers Č.Budějovice

18:00 95
skupina A 6. kolo 36

BK Příbram 2000

22.10.2022 ZŠ Březové Hory 62

BK Wolves Radotín

18:00 73
skupina A 6. kolo 34

BK Lokomotiva Plzeň B

22.10.2022 SH Plzeň - hala č.4 53

BK Beroun

19:30 60
skupina A 7. kolo 38

BK Jiskra Domažlice

23.10.2022 Městská SH

79

Sokol Písek Sršni B

10:00 75
skupina A 7. kolo 39

SKB Rokycany

23.10.2022 SH SKB

77

BK Beroun

10:30 55
skupina A 7. kolo 37

BK Klatovy

23.10.2022 SH BK Klatovy

75

Tigers Č.Budějovice

11:00 72
skupina A 7. kolo 42

BK Příbram 2000

23.10.2022 ZŠ Březové Hory 109

TJ Sokol Kbely

11:00 111
skupina A 7. kolo 40

BK Lokomotiva Plzeň B

23.10.2022 SH Plzeň - hala č.4

87

BŠ Slavia Praha

13:30 65
skupina A 7. kolo 41

BC Benešov

23.10.2022 SH Benešov 63

BK Wolves Radotín

13:30 99
skupina A 8. kolo 45

BŠ Slavia Praha

12.11.2022 SH Jeneč

77

BC Benešov

14:00 66
skupina A 8. kolo 44

Tigers Č.Budějovice

12.11.2022 SH ZŠ Kubatova 59

BK Wolves Radotín

17:00 74
skupina A 8. kolo 43

Sokol Písek Sršni B

12.11.2022 SH Sokol

72

TJ Sokol Kbely

18:00 54
skupina A 8. kolo 46

BK Beroun

12.11.2022 SH Liteň

81

BK Příbram 2000

18:00 65
skupina A 8. kolo 47

BK Klatovy

12.11.2022 SH BK Klatovy

90

SKB Rokycany

18:00 89
skupina A 8. kolo 48

BK Jiskra Domažlice

12.11.2022 Městská SH

79

BK Lokomotiva Plzeň B

18:00 71
skupina A 9. kolo 51

BŠ Slavia Praha

13.11.2022 SH Jeneč

99

BK Příbram 2000

9:00 66
skupina A 9. kolo 54

BK Jiskra Domažlice

13.11.2022 Městská SH

72

SKB Rokycany

10:00 64
skupina A 9. kolo 49

Sokol Písek Sršni B

13.11.2022 SH Sokol 97

BK Wolves Radotín

12:00 99
skupina A 9. kolo 50

Tigers Č.Budějovice

13.11.2022 SH ZŠ Kubatova 73

TJ Sokol Kbely

12:00 79
skupina A 9. kolo 52

BK Beroun

13.11.2022 SH Liteň 63

BC Benešov

14:15 74
skupina A 9. kolo 53

BK Klatovy

29.01.2023 SH BK Klatovy 71

BK Lokomotiva Plzeň B

16:30 70
skupina A 10. kolo 55

SKB Rokycany

26.11.2022 SH SKB 89

Sokol Písek Sršni B

17:00 99
skupina A 10. kolo 57

BC Benešov

26.11.2022 SH Benešov

90

BK Klatovy

17:00 84
skupina A 10. kolo 58

BK Příbram 2000

26.11.2022 ZŠ Březové Hory 85

BK Jiskra Domažlice

17:00 104
skupina A 10. kolo 59

TJ Sokol Kbely

26.11.2022 SH Kbely 91

BŠ Slavia Praha

17:20 92
skupina A 10. kolo 60

BK Wolves Radotín

26.11.2022 SH Černošice

81

BK Beroun

18:00 55
skupina A 10. kolo 56

BK Lokomotiva Plzeň B

26.11.2022 SH Plzeň - hala č.4

110

Tigers Č.Budějovice

18:30 78
skupina A 11. kolo 66

BK Wolves Radotín

18.03.2023 SH Černošice  

BŠ Slavia Praha

-  
skupina A 11. kolo 65

TJ Sokol Kbely

27.11.2022 SH Kbely

79

BK Beroun

9:45 57
skupina A 11. kolo 63

BC Benešov

27.11.2022 SH Benešov

107

BK Jiskra Domažlice

10:00 78
skupina A 11. kolo 61

SKB Rokycany

27.11.2022 SH SKB

100

Tigers Č.Budějovice

11:00 77
skupina A 11. kolo 64

BK Příbram 2000

27.11.2022 ZŠ Březové Hory

98

BK Klatovy

11:00 86
skupina A 11. kolo 62

BK Lokomotiva Plzeň B

27.11.2022 SH Plzeň - hala č.4

105

Sokol Písek Sršni B

12:00 72
skupina A 12. kolo 68

BK Jiskra Domažlice

11.12.2022 Městská SH 71

BK Klatovy

10:00 75
skupina A 12. kolo 67

BK Beroun

11.12.2022 SH Liteň

64

BŠ Slavia Praha

10:30 61
skupina A 12. kolo 70

BK Příbram 2000

11.12.2022 ZŠ Březové Hory 81

BC Benešov

11:00 86
skupina A 12. kolo 69

BK Lokomotiva Plzeň B

11.12.2022 SH Plzeň - hala č.4

94

SKB Rokycany

12:30 70
skupina A 12. kolo 72

Tigers Č.Budějovice

03.12.2022 SH ZŠ Kubatova 72

Sokol Písek Sršni B

15:00 82
skupina A 12. kolo 71

BK Wolves Radotín

11.12.2022 SH Černošice

103

TJ Sokol Kbely

17:00 60
skupina A 13. kolo 77

BK Příbram 2000

07.01.2023 ZŠ Březové Hory 93

SKB Rokycany

17:00 105
skupina A 13. kolo 76

TJ Sokol Kbely

07.01.2023 SH Kbely

93

BK Jiskra Domažlice

17:20 78
skupina A 13. kolo 73

Tigers Č.Budějovice

07.01.2023 SH ZŠ Kubatova

95

BŠ Slavia Praha

18:00 87
skupina A 13. kolo 74

Sokol Písek Sršni B

07.01.2023 SH Sokol

113

BK Beroun

18:00 52
skupina A 13. kolo 75

BK Wolves Radotín

07.01.2023 SH Černošice

78

BK Klatovy

18:00 73
skupina A 13. kolo 78

BC Benešov

07.01.2023 SH Benešov

85

BK Lokomotiva Plzeň B

19:00 66
skupina A 14. kolo 83

BC Benešov

08.01.2023 SH Benešov

84

SKB Rokycany

10:00 80
skupina A 14. kolo 84

BK Příbram 2000

08.01.2023 ZŠ Březové Hory

95

BK Lokomotiva Plzeň B

11:00 93
skupina A 14. kolo 80

Tigers Č.Budějovice

08.01.2023 SH ZŠ Kubatova

85

BK Beroun

12:00 61
skupina A 14. kolo 79

Sokol Písek Sršni B

08.01.2023 SH Sokol 81

BŠ Slavia Praha

14:00 83
skupina A 14. kolo 81

TJ Sokol Kbely

08.01.2023 ZŠ Albrechtická

87

BK Klatovy

15:20 83
skupina A 14. kolo 82

BK Wolves Radotín

08.01.2023 SH Černošice

106

BK Jiskra Domažlice

17:00 72
skupina A 15. kolo 88

SKB Rokycany

09.10.2022 SH SKB 70

BK Wolves Radotín

11:00 82
skupina A 15. kolo 85

BK Příbram 2000

21.01.2023 ZŠ Březové Hory 72

Sokol Písek Sršni B

17:00 90
skupina A 15. kolo 86

BC Benešov

21.01.2023 SH Benešov

98

Tigers Č.Budějovice

17:00 88
skupina A 15. kolo 89

BK Jiskra Domažlice

21.01.2023 Městská SH

86

BŠ Slavia Praha

18:00 75
skupina A 15. kolo 87

BK Lokomotiva Plzeň B

21.01.2023 SH Plzeň - hala č.4

77

TJ Sokol Kbely

18:30 73
skupina A 15. kolo 90

BK Klatovy

21.01.2023 SH BK Klatovy

73

BK Beroun

18:30 71
skupina A 16. kolo 96

BK Jiskra Domažlice

22.01.2023 Městská SH

88

BK Beroun

10:00 67
skupina A 16. kolo 92

BK Příbram 2000

22.01.2023 ZŠ Březové Hory

92

Tigers Č.Budějovice

11:00 78
skupina A 16. kolo 93

SKB Rokycany

22.01.2023 SH SKB

74

TJ Sokol Kbely

11:00 61
skupina A 16. kolo 94

BK Lokomotiva Plzeň B

22.01.2023 SH Plzeň - hala č.4 85

BK Wolves Radotín

12:00 86
skupina A 16. kolo 91

BC Benešov

22.01.2023 SH Benešov

75

Sokol Písek Sršni B

15:00 73
skupina A 16. kolo 95

BK Klatovy

22.01.2023 SH BK Klatovy 70

BŠ Slavia Praha

15:00 75
skupina A 17. kolo 97

Tigers Č.Budějovice

11.02.2023 SH ZŠ Kubatova  

BK Klatovy

16:00  
skupina A 17. kolo 99

BK Beroun

11.02.2023 SH Liteň  

SKB Rokycany

-  
skupina A 17. kolo 100

BŠ Slavia Praha

11.02.2023 SH Jeneč  

BK Lokomotiva Plzeň B

-  
skupina A 17. kolo 101

BK Wolves Radotín

11.02.2023 SH Černošice  

BC Benešov

18:00  
skupina A 17. kolo 102

TJ Sokol Kbely

11.02.2023 ZŠ Albrechtická  

BK Příbram 2000

-  
skupina A 17. kolo 98

Sokol Písek Sršni B

11.02.2023 SH Sokol  

BK Jiskra Domažlice

14:00  
skupina A 18. kolo 104

Tigers Č.Budějovice

12.02.2023 SH ZŠ Kubatova  

BK Jiskra Domažlice

9:30  
skupina A 18. kolo 105

BŠ Slavia Praha

12.02.2023 SH Jeneč  

SKB Rokycany

-  
skupina A 18. kolo 106

BK Beroun

12.02.2023 SH Liteň  

BK Lokomotiva Plzeň B

-  
skupina A 18. kolo 107

TJ Sokol Kbely

12.02.2023 ZŠ Albrechtická  

BC Benešov

-  
skupina A 18. kolo 108

BK Wolves Radotín

12.02.2023 SH Černošice  

BK Příbram 2000

17:00  
skupina A 18. kolo 103

Sokol Písek Sršni B

12.02.2023 SH Sokol  

BK Klatovy

10:00  
skupina A 19. kolo 109

BK Wolves Radotín

04.03.2023 SH Černošice  

Sokol Písek Sršni B

-  
skupina A 19. kolo 110

TJ Sokol Kbely

04.03.2023 ZŠ Albrechtická  

Tigers Č.Budějovice

-  
skupina A 19. kolo 111

BK Příbram 2000

04.03.2023 ZŠ Březové Hory  

BŠ Slavia Praha

-  
skupina A 19. kolo 112

BC Benešov

04.03.2023 SH Benešov  

BK Beroun

-  
skupina A 19. kolo 113

BK Lokomotiva Plzeň B

04.03.2023 SH Plzeň - hala č.4  

BK Klatovy

-  
skupina A 19. kolo 114

SKB Rokycany

04.03.2023 SH SKB  

BK Jiskra Domažlice

-  
skupina A 20. kolo 115

TJ Sokol Kbely

05.03.2023 ZŠ Albrechtická  

Sokol Písek Sršni B

-  
skupina A 20. kolo 116

BK Wolves Radotín

05.03.2023 SH Černošice  

Tigers Č.Budějovice

-  
skupina A 20. kolo 117

BC Benešov

05.03.2023 SH Benešov  

BŠ Slavia Praha

-  
skupina A 20. kolo 118

BK Příbram 2000

05.03.2023 ZŠ Březové Hory  

BK Beroun

-  
skupina A 20. kolo 119

SKB Rokycany

05.03.2023 SH SKB  

BK Klatovy

-  
skupina A 20. kolo 120

BK Lokomotiva Plzeň B

05.03.2023 SH Plzeň - hala č.4  

BK Jiskra Domažlice

-  
skupina A 21. kolo 121

Tigers Č.Budějovice

18.03.2023 SH ZŠ Kubatova  

SKB Rokycany

-  
skupina A 21. kolo 122

Sokol Písek Sršni B

18.03.2023 SH Sokol  

BK Lokomotiva Plzeň B

-  
skupina A 21. kolo 124

BK Klatovy

18.03.2023 SH BK Klatovy  

BK Příbram 2000

-  
skupina A 21. kolo 125

BK Beroun

18.03.2023 SH Liteň  

TJ Sokol Kbely

-  
skupina A 21. kolo 126

BŠ Slavia Praha

27.11.2022 SH Jeneč 77

BK Wolves Radotín

9:00 85
skupina A 21. kolo 123

BK Jiskra Domažlice

18.03.2023 Městská SH  

BC Benešov

18:00  
skupina A 22. kolo 127

Sokol Písek Sršni B

19.03.2023 SH Sokol  

SKB Rokycany

-  
skupina A 22. kolo 128

Tigers Č.Budějovice

19.03.2023 SH ZŠ Kubatova  

BK Lokomotiva Plzeň B

-  
skupina A 22. kolo 129

BK Klatovy

19.03.2023 SH BK Klatovy  

BC Benešov

-  
skupina A 22. kolo 131

BŠ Slavia Praha

19.03.2023 SH Jeneč  

TJ Sokol Kbely

-  
skupina A 22. kolo 132

BK Beroun

19.03.2023 SH Liteň  

BK Wolves Radotín

-  
skupina A 22. kolo 130

BK Jiskra Domažlice

19.03.2023 Městská SH  

BK Příbram 2000

10:00  

PARTNEŘI KLUBU

Přihlášení pro trenéry

Hledejte na webu

On-line

Právě přítomno: 53 hostů a žádný člen