Basketbalový klub Beroun

Muži A

Středočeská basketbalová liga 

BC Benešov 44:88 BK Beroun (20:21, 13:11, 8:25, 3:21)

B: Leopold 23, Karásek 15, Grubner 14, Vén 13, Peterka 5, Táborský 5, Látal 5, Jiránek 3, Lysoněk 3, Večeřa 2

 

BK Příbram 68:61 BK Beroun (14:20, 17:11, 21:19, 16:11)

B: Karásek 15, Vén 12, Leopold 12, Látal 9, Peterka 7, Grubner 4, Večeřa 2

V sobotu konečně začala soutěž i mužskému áčku. V Benešově se čekalo hladké vítězství, i když jsme odjeli bez dvou hráčů základní sestavy. První poločas byl dost hrozný. Hráli jsme na půl plynu a až na občasné rychlé protiútoky to bylo dost pomalé. V obraně v podstatě neexistoval box out a proto si soupeř doskočil, kdy chtěl. V půli nás coach Marty docela sjel a zřejmě nám to pomohlo. Začalo se běhat rychle dopředu a v obraně už jsme Benešovu nenechali ani jeden doskok. Třetí část skončila +17 a v poslední čtvrtině jsme náskok jen navyšovali.

V neděli nás čekal podstatně těžší soupeř a navíc nemohl nastoupit Lýsa, který se v sobotu zranil. Start zápasu byl pro nás celkem dobrý. Hráli jsme v pohodě svoji hru, padlo nám tam pár trojek a drželi jsme vedení o pár bodů. Ve druhé čtvrtině jsme nepochopitelně polevili na doskoku a domácí toho využívali. V poločase proto bylo skóre vyrovnané. Do druhé půle jsme naskočili dost lehkovážně. V útoku nám chyběla finální přihrávka a většinou jsme volili zakončení z naprosto nevhodné pozice. Vrchol byl, kdy jsme dostali třikrát rychlý koš jen kvůli tomu, že jsme neměli správně nabrané hráče. Opravdu jako minižáci. Ve čtvrté čtvrtině jsme chtěli skóre otočit, ale vůbec nám to nešlo. V útoku jsme byli bezradní a kupili jednu chybu za druhou. Poslední koš ze hry jsme dali ve čtvrté minutě. Fakt hrůza. Příbram nás poprvé v historii zaslouženě porazila.

Vstup do soutěže se nám vůbec nevydařil, takže nezbývá nám nic jiného, než odčinit prohru za 14 dní doma proti béčku Kolína a proti Pečkám. Doufejme už v kompletní sestavě.

 

PARTNEŘI KLUBU

Reklama

Přihlášení pro trenéry

Hledejte na webu

On-line

Právě přítomno: 48 hostů a žádný člen

Copyright © 2009 Temproly.    Seo servis   Zdarma ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web         Počet návštěv: