Basketbalový klub Beroun

Juniořii U19

Nadregionální soutěž U19

 

BK Teplice 77:76 BK Beroun (25:16, 18:22, 13:17, 21:21)

B: Pánek 28, Látal 16, Novotný 10, Flemmer 10, Neumann 4, Müller 4, Eisenhammer 2, Grubner 2

 

Nevěděli jsme, co od tohoto zápasu máme čekat, protože půlka kádru den před zápasem slavila plnoletost jednoho ze spoluhráčů. Před odjezdem všichni vypadali celkem svěže, takže jsme odjížděli v dobré náladě.

Oba týmy začaly pěkně zostra. Hrálo se rychle ze strany na stranu a týmy se střídaly ve vedení. Na konci první čtvrtiny jsme měli bohužel výpadek a poslední dvě minuty prohráli 0:10. Jak se poté ukázalo, tak to byl výpadek rozhodující. Do druhé části jsme vstoupili dobře. Rychlými protiútoky jsme manko stáhli a vzápětí jsme ztratili několik míčů v útoku, takže v půli jsme prohrávali o pět bodů.

Třetí čtvrtinu jsme opět o málo vyhráli, ale stále náš výkon srážely zbytečné ztráty a neschopnost trefit jasný šoupák. Takové procento střelby se opravdu jen tak nevidí. Do poslední čtvrtiny jsme tedy šli s jednobodovým mankem a s odhodláním urvat vítězství. Na place to bylo vidět. Oba týmy bojovaly na maximum a nenechaly si nic zadarmo. Bohužel jsme nechytili začátek a soupeř nám odskočil na rozdíl 9-ti bodů. Asi 4 minuty před koncem jsme konečně začali dotahovat. Zhruba 80 vteřin před koncem jsme prohrávali o bod a měli útok k dobru, ale v něm jsme ztratili míč a dostali jednoduchý koš. Soupeř vzápětí vstřelil i druhý koš a my se už jen snažili vykřesat naději posíláním soupeře na trestné hody, kterému nakonec stačila jedna proměněná šestka k vítězství.

Nadregionální soutěž U19

 

BK Kunratice DDM P10 51:78 BK Beroun (11:16, 15:16, 10:20, 15:26)

B: Novotný 20, Látal 15, Pánek 13, Grubner 12, Müller 11, Neumann 4, Flemmer 2, Eisenhammer 1

 

Sobotní zápas byl pro nás velká neznámá. Nikdy jsme v Kunraticích nehráli a vlastně ani s týmem Kunratic. V hale bylo nepříjemné šero a kluci přistoupili k rozcvičce celkem nezodpovědně, jak mají občas ve zvyku.

Začátek byl proto velmi vlažný. Naše obrana byla nedůsledná a soupeř měl volné pozice, které většinou proměnil. Asi po pěti minutách jsme přece jen v obraně trochu přidali a nakonec první čtvrtinu vyhráli. Druhá čtvrtina se nesla ve stejném duchu a na klucích bylo vidět, že se jim nechce moc běhat.

V poločasové přestávce jsme tedy odebrali do šatny a museli jsme si vysvětlit, že takhle to tedy nepůjde. Kluci to naštěstí pochopili a do druhého poločasu jsme vstoupili úplně jinak. V obraně jsme vytvářeli tlak na soupeřovu rozehrávku a to nám přineslo dostatek zisků, po kterých jsme mohli dávat rychlé lehké koše. V postupném útoku jsme využívali převahu pod košem a pomalu ale jistě jsme navyšovali náskok až na konečných +27.

PARTNEŘI KLUBU

Reklama

Přihlášení pro trenéry

Hledejte na webu

On-line

Právě přítomno: 102 hostů a žádný člen

Copyright © 2009 Temproly.    Seo servis   Zdarma ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web         Počet návštěv: