Basketbalový klub Beroun

Datum Soutěž ČZ Domácí Hosté
15.12.2018 Sbl MA 5. BK Beroun "A" BK Kladno
15.12.2018 KP U13b 102. BK Beroun U13B Kelti Nov Strašecí U13B
15.12.2018 KP U13b 132. BK Beroun U13B Kelti Nov Strašecí U13B
15.12.2018 Příp U12g 11. BK Beroun U12G BC Benešov U12G
15.12.2018 Příp U12g 31. BK Beroun U12G BC Benešov U12G
15.12.2018 NRL U17g 17653. BK Beroun ASK Lovosice
16.12.2018 Sbl MA 60. BK Kladno BK Beroun "A"
16.12.2018 NRL U17g 17655. BK Beroun Tygřice Louny
22.12.2018 KP U13b 93. BK Beroun U13B Velká Ohrada U13B
22.12.2018 KP U13b 123. BK Beroun U13B Velká Ohrada U13B

 

Datum Soutěž ČZ Domácí Hosté
05.01.2019 OP MB 19. BK Beroun B AŠ Mladá Boleslav C
05.01.2019 KP U13b 103. BK Beroun U13B BC Benešov U13B
05.01.2019 KP U13b 133. BK Beroun U13B BC Benešov U13B
12.01.2019 Sbl MA 62. BK Beroun "A" BK Příbram"A"
12.01.2019 Příp U12b 21. Beroun U12B Wizards U12B
12.01.2019 Příp U12b 51. Beroun U12B Wizards U12B
12.01.2019 Příp U12g 13. BC Slaný U12G BK Beroun U12G
12.01.2019 Příp U12g 33. BC Slaný U12G BK Beroun U12G
13.01.2019 Sbl MA 66. BK Beroun "A" BC Benešov B
13.01.2019 NRL U17g 17660. BK Beroun Lokomotiva Liberec
19.01.2019 OP MB 24. BK Beroun B BK Sadská
26.01.2019 Sbl MA 71. Basketbal Pečky BK Beroun "A"
26.01.2019 NRL U17g 17664. Horejsek Děčín BK Beroun
27.01.2019 Sbl MA 76. BC Kolín B BK Beroun "A"
27.01.2019 NRL U17g 17667. Slovan Litoměřice B BK Beroun
02.02.2019 KP U13b 108. Velká Ohrada U13B BK Beroun U13B
02.02.2019 KP U13b 138. Velká Ohrada U13B BK Beroun U13B
09.02.2019 Příp U12b 22. BA Spa U12B"B" Beroun U12B
09.02.2019 Příp U12b 52. BA Spa U12B"B" Beroun U12B
09.02.2019 Příp U12g 15. BK Beroun U12G SPŠ Příbram U12G
09.02.2019 Příp U12g 35. BK Beroun U12G SPŠ Příbram U12G
10.02.2019 Sbl MA 86. BK Beroun "A" BK Český Brod
16.02.2019 OP MB 30. Slaný B BK Beroun B
16.02.2019 KP U13b 95. BŠ Tygři U13B (mix) BK Beroun U13B
16.02.2019 KP U13b 125. BŠ Tygři U13B (mix) BK Beroun U13B
23.02.2019 Sbl MA 91. BK Kralupy-Junior muži BK Beroun "A"
23.02.2019 Příp U12b 27. ŠSK Slaný U12B Beroun U12B
23.02.2019 Příp U12b 57. ŠSK Slaný U12B Beroun U12B
23.02.2019 Příp U12g 17. Sokol Kladno U12G BK Beroun U12G
23.02.2019 Příp U12g 37. Sokol Kladno U12G BK Beroun U12G
24.02.2019 Sbl MA 96. R&J EBC Mělník BK Beroun "A"
02.03.2019 OP MB 31. BK Beroun B BK Příbram 2000 "B"
09.03.2019 Sbl MA 102. BK Beroun "A" AŠ Mladá Boleslav B
09.03.2019 Příp U12b 29. Beroun U12B BA 2006´Roudnice n.L.U12(mixMS)
09.03.2019 Příp U12b 59. Beroun U12B BA 2006´Roudnice n.L.U12(mixMS)
10.03.2019 Sbl MA 106. BK Beroun "A" BC Real Réma
16.03.2019 OP MB 35. TJ TZ Rakovník "A" BK Beroun B
16.03.2019 KP U13b 113. BA Sparta U13B "C" BK Beroun U13B
16.03.2019 KP U13b 143. BA Sparta U13B "C" BK Beroun U13B
30.03.2019 OP MB 38. BK Beroun B BK Brandýs n.L. B
13.04.2019 OP MB 40. AŠ Mladá Boleslav C BK Beroun B

PARTNEŘI KLUBU

Reklama

Přihlášení pro trenéry

Hledejte na webu

On-line

Právě přítomno: 47 hostů a žádný člen

Copyright © 2009 Temproly.    Seo servis   Zdarma ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web         Počet návštěv: