Basketbalový klub Beroun

Datum Kat. ČZ Domácí Hosté
26.10.2019 A 28. Basketbal Pečky BK Beroun "A"
26.10.2019 B 13. BK Beroun B AŠ Mladá Boleslav B
26.10.2019 U13B 16.+88. BK Beroun U13B Wizards U13B
27.10.2019 A 34. BK Český Brod BK Beroun "A"
27.10.2019 B 15. BK Beroun B BK Brandýs n.L. B
02.11.2019 U17B 17377. BK Beroun BK Přeštice
02.11.2019 U17G 17600. BK M. Lázně BK Beroun
02.11.2019 U14B 44 BK Beroun BA Sparta Praha
02.11.2019 U12G 14.+56. BK Beroun U12G BC Slaný U12G
03.11.2019 U17B 17381 BK Beroun Jiskra Domažlice
03.11.2019 U17G 17603. DBaK A plus BK Beroun
03.11.2019 U14B 65 BA Sparta Praha BK Beroun
03.11.2019 U13G 11.+53. BC Slaný U13G Beroun U13G
09.11.2019 A 38. BK Beroun "A" BC Benešov B
09.11.2019 B 16. BK Beroun B BK Sadská
09.11.2019 U13B 17.+89. Velká Ohrada U13B BK Beroun U13B
09.11.2019 U13G 13.+55. Beroun U13G S. Kladno U13G
10.11.2019 B 20. BK Beroun B TJ TZ Rakovník "A"
10.11.2019 U13B 23.+95. BK Beroun U13B JUVENTA U13B
10.11.2019 U12G 3.+45. AŠ Mladá Boleslav U12G BK Beroun U12G
16.11.2019 U17B 17384. BK Mariánské Lázně BK Beroun
16.11.2019 U17G 17606. BK Beroun Sluneta Ústí n. L. B
16.11.2019 U12G 17.+59. Kolín U12G BK Beroun U12G
17.11.2019 U17B 17387. BK Loko Plzeň B BK Beroun
17.11.2019 U17G 17610. BK Beroun Baník Most
17.11.2019 U14B 72 BK Beroun Kelti Nové Strašecí
23.11.2019 A 49. BK Kladno BK Beroun "A"
23.11.2019 U13B 26.+98. BA Sparta Praha U13B "B" BK Beroun U13B
23.11.2019 U13G 18.+60. Benešov U13G Beroun U13G
24.11.2019 A 55. ŠSK Slaný BK Beroun "A"
24.11.2019 B 23. BK Beroun B BK Příbram 2000 "B"
24.11.2019 U13B 30.+102. BK Beroun U13B BŠ Tygři(mix)
30.11.2019 U17B 17393. BK Beroun ŠSK Slaný
30.11.2019 U17G 17614. BK Beroun BC Slaný
30.11.2019 U14B 74 BK Beroun BK Jiskra Domažlice
30.11.2019 U12G 3.+45. AŠ Mladá Boleslav U12G BK Beroun U12G
01.12.2019 U17B 17397. BK Beroun Tygři Louny B
01.12.2019 U14B 76 BK Beroun BK Klatovy
07.12.2019 A 1. BK Beroun "A" BC Slaný
07.12.2019 B 27. BK Brandýs n.L. B BK Beroun B
08.12.2019 A 56. BC Slaný BK Beroun "A"
08.12.2019 B 30. AŠ Mladá Boleslav B BK Beroun B
14.12.2019 U17B 17402. BK Beroun Thermia K. Vary
14.12.2019 U17G 17620. ASK Lovosice BK Beroun
14.12.2019 U14b 80 Lokomotiva Plzeň BK Beroun
14.12.2019 U13B 35.+107. Poděbrady U13B BK Beroun U13B
14.12.2019 U13G 24.+66. SPŠ Příbram U13G Beroun U13G
14.12.2019 U12G 19.+61. BK Beroun U12G Kral-JuniorU12G
15.12.2019 U17B 17408. BK Beroun Baník Most
15.12.2019 U17G 17624. Slovan Litoměřice B BK Beroun
15.12.2019 U14B 83 BA Grizzlies Plzeň BK Beroun
Datum Kat. ČZ Domácí Hosté
04.01.2020 A 61. BC Real Réma BK Beroun "A"
04.01.2020 U12G 24.+66. BK Beroun U12G AŠ Mladá Boleslav U12G
05.01.2020 A 66. BA Poděbrady o.s. BK Beroun "A"
11.01.2020 U13B 37.+109. BK Brandýs n. L. U13B BK Beroun U13B
11.01.2020 U13G 25.+67. Beroun U13G Pastelka U13G
18.01.2020 A 74. R&J EBC Mělník BK Beroun "A"
18.01.2020 B 33. TJ TZ Rakovník "A" BK Beroun B
18.01.2020 U17G 17627. BK Beroun DBaK A plus
19.01.2020 A 79. BK Kralupy-Junior muži BK Beroun "A"
19.01.2020 B 34. BK Sadská BK Beroun B
19.01.2020 U17B 17413. BK Beroun BK Kladno
19.01.2020 U17G 17632. BK Beroun BK M. Lázně
25.01.2020 U13B 44.+116. BK Beroun U13B BA 2006´ Roudnice n. L.U13B(mix)
01.02.2020 A 84. BK Beroun "A" BK Český Brod
01.02.2020 B 36. BK Příbram 2000 "B" BK Beroun B
01.02.2020 U17B 17421. Jiskra Domažlice BK Beroun
01.02.2020 U17G 17634. Baník Most BK Beroun
02.02.2020 A 88. BK Beroun "A" Basketbal Pečky
02.02.2020 U17B 17426. BK Přeštice BK Beroun
02.02.2020 U17G 17638. Sluneta Ústí n. L. B BK Beroun
08.02.2020 U13G 29.+71. Basket Slovanka U13G Beroun U13G
15.02.2020 B 43. BK Beroun B AŠ Mladá Boleslav B
15.02.2020 U17B 17427. BK Beroun BK Loko Plzeň B
15.02.2020 U12G 30.+72. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G BK Beroun U12G
16.02.2020 A 98. BC Benešov B BK Beroun "A"
16.02.2020 B 45. BK Beroun B BK Brandýs n.L. B
16.02.2020 U17B 17433. BK Beroun BK Mariánské Lázně
22.02.2020 U13B 52.+124. Wizards U13B BK Beroun U13B
22.02.2020 U13G 32.+74. Beroun U13G BC Slaný U13G
29.02.2020 A 105. BK Beroun "A" ŠSK Slaný
29.02.2020 B 46. BK Beroun B BK Sadská
29.02.2020 U17B 17437. Tygři Louny B BK Beroun
29.02.2020 U12G 31.+73. BK Beroun U12G Brandýs U12G
01.03.2020 A 109. BK Beroun "A" BK Kladno
01.03.2020 B 50. BK Beroun B TJ TZ Rakovník "A"
01.03.2020 U17B 17442. ŠSK Slaný BK Beroun
07.03.2020 U13B 53.+125. BK Beroun U13B Velká Ohrada U13B
07.03.2020 U13G 34.+76. S. Kladno U13G Beroun U13G
14.03.2020 U12G 35.+77. BC Slaný U12G BK Beroun U12G
15.03.2020 B 53. BK Beroun B BK Příbram 2000 "B"
21.03.2020 U13B 59.+131. JUVENTA U13B BK Beroun U13B
21.03.2020 U13G 39.+81. Beroun U13G Benešov U13G
28.03.2020 B 57. BK Brandýs n.L. B BK Beroun B
28.03.2020 U12G 38.+80. BK Beroun U12G Kolín U12G
29.03.2020 B 60. AŠ Mladá Boleslav B BK Beroun B
04.04.2020 U13B 62.+134. BK Beroun U13B BA Sparta Praha U13B "B"
18.04.2020 U13B 66.+138. BŠ Tygři(mix) BK Beroun U13B
18.04.2020 U12G 40.+82. Kral-JuniorU12G BK Beroun U12G
25.04.2020 U13B 71.+143. BK Beroun U13B Poděbrady U13B

PARTNEŘI KLUBU

Přihlášení pro trenéry

Hledejte na webu

On-line

Právě přítomno: 143 hostů a žádný člen

Copyright © 2009 Temproly.    Seo servis   Zdarma ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web         Počet návštěv: