Basketbalový klub Beroun

Archiv 2019/20

Muži A - Středočeská basketbalová liga mužů

1. BK Beroun "A" 20 17 3 1623:1304 37
2. BK Kladno 20 15 5 1369:1088 35
3. BC Slaný 20 14 6 1363:1314 34
4. BC Real Réma Nymburk 20 13 7 1364:1233 33
5. Basket Poděbrady o.s. 20 13 7 1344:1272 33
6. BK Český Brod 20 10 10 1294:1347 30
7. ŠSK při 3. ZŠ Slaný 20 9 11 1501:1479 29
8. BK Kralupy-Junior muži 20 9 11 1203:1240 28
9. BK R&J EBC Mělník 20 4 16 1266:1465 24
10. BC Benešov B 20 3 17 1217:1435 23
11. Basketbal Pečky 20 3 17 1204:1571 22

 

Muži B - Oblastní přebor

1. TJ TZ Rakovník "A" 17 14 3 1246:923 31
2. BK Brandýs nad Labem, o.s. B 16 12 4 1286:964 28
3. AŠ Mladá Boleslav B 16 12 4 1111:867 28
4. BK Beroun B 17 8 9 1092:1123 25
5. BK Sadská o.s. 17 3 14 952:1227 20
6. BK Příbram 2000 "B" 17 1 16 887:1470 18

 

Kadeti U17 - nadregionální liga

1. Thermia Karlovy Vary 16 16 0 1559:818 32
2. BK Mariánské Lázně 16 14 2 1584:937 30
3. BK Lokomotiva Plzeň B 16 11 5 1195:1039 27
4. BK Kladno 16 8 8 1256:1116 24
5. BK Přeštice 16 8 8 1068:1155 24
6. Basketbal Jiskra Domažlice 16 6 10 1094:1259 22
7. BK Baník Most  16 5 11 995:1290 21
8. BA Tygři Louny B 16 2 14 772:1451 18
9. BK Beroun 16 2 14 838:1296 18

 

kadetky U17 - nadregionální liga

Skupina o 5-8.místo
5. BK Mariánské Lázně 3 2 1 190:149 5
6. DBaK A plus 3 2 1 179:183 5
7. BK Beroun 3 1 2 189:186 4
8. ASK Lovosice 3 1 2 180:220 4
Základní část - skupina A
1. Sluneta Ústí nad Labem B 14 12 2 1255:797 26
2. BC Slaný 14 11 3 1333:688 25
3. TJ Slovan Litoměřice B 14 11 3 1056:708 25
4. BK Baník Most 14 9 5 1111:832 23
5. BK Mariánské Lázně 14 5 9 689:1060 19
6. BK Beroun 14 3 11 722:939 17
7. DBaK A plus 14 3 11 614:1174 17
8. ASK Lovosice 14 2 12 614:1196 16

 

Mladší žáci U14 - žákovská liga

 skupina B
1. Sokol Písek Sršni 7 7 0 630:378 14
2. BK Lokomotiva Plzeň 6 5 1 635:281 11
3. Jižní Supi 6 4 2 414:289 10
4. BK Klatovy 6 2 4 381:411 8
5. BK Lions Jindřichův Hradec 5 2 3 375:294 7
6. BK Kunratice DDM P10 7 0 7 146:885 7
7. BK Beroun 5 1 4 298:341 6
základní část skupina B
1. BA Grizzlies Plzeň 12 12 0 1240:567 24
2. BK Jiskra Domažlice 12 10 2 1296:615 22
3. BA Sparta Praha 12 8 4 1117:668 20
4. BK Lokomotiva Plzeň 12 6 6 1049:707 18
5. BK Klatovy 12 4 8 763:924 16
6. Kelti Nové Strašecí 12 2 10 407:1381 14
7. BK Beroun 12 0 12 341:1351 12

 

Starší minižáci U13 - Přípravná soutěž

Skupina "A"
1. BK Brandýs n.L.U13B 11 11 0 1252:207 22
2. BA JUVENTA Nymburk U13B 11 7 4 644:482 18
3. Basket Poděbrady U13B 10 6 4 560:504 16
4. BA Sparta Praha U13B "B" 10 6 4 453:629 16
5. BŠ Tygři Praha U13B 10 5 5 526:452 15
6. BK Beroun U13B 11 4 7 552:558 15
7. SK Velká Ohrada z.s. U13B 11 3 8 486:598 14
8. BA 2006 Roudnice n.L.U13B 8 4 4 393:442 12
9. BC Wizards DDM Pha10 U13B 10 0 10 108:1102 10
Skupina "A1"
1. BK Brandýs n.L.U13B 11 10 1 1061:212 21
2. BA JUVENTA Nymburk U13B 11 7 4 572:481 18
3. BŠ Tygři Praha 10 7 3 550:387 17
4. BA Sparta Praha U13B "B" 10 6 4 451:541 16
5. Basket Poděbrady U13B 10 6 4 517:411 15
6. BK Beroun U13B 11 4 7 523:608 15
7. SK Velká Ohrada z.s. U13B 11 4 7 479:586 15
8. BA 2006 Roudnice n.L.U13B 8 2 6 240:457 10
9. BC Wizards DDM Pha10 U13B 10 0 10 155:865 10

 

Starší minižákyně U13 - Přípravná soutěž

Skupina "A"
1. Basket Pastelka MB U13G 8 7 1 420:200 15
2. TJ Sokol Kladno U13G 8 6 2 432:341 14
3. BC Benešov U13G 8 5 3 413:277 13
4. BC Slaný U13G 8 4 4 448:307 12
5. BK Beroun U13G 8 3 5 479:361 11
6. Basket Slovanka U13G 7 2 5 174:422 9
7. SPŠ při 3.ZŠ Příbram U13G 7 0 7 112:570 7
Skupina "A1"
1. BK Beroun U13G 8 7 1 476:309 15
2. BC Benešov U13G 8 5 3 402:329 13
3. Basket Pastelka MB U13G 7 5 2 399:202 12
4. TJ Sokol Kladno U13G 8 4 4 474:348 12
5. BC Slaný U13G 8 4 4 388:352 12
6. Basket Slovanka U13G 7 1 6 184:437 8
7. SPŠ při 3.ZŠ Příbram U13G 6 0 6 151:497 6

 

Mladší minižákyně U12 - Přípravná soutěž

Skupina "A"
1. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 9 9 0 1012:245 18
2. BC Slaný U12G 9 8 1 767:242 17
3. BC Kolín U12G 9 5 4 402:463 14
4. AŠ Mladá Boleslav U12G 10 2 8 284:642 12
5. BK Beroun U12G 8 3 5 450:491 11
6. BK Kralupy Junior U12G 9 2 7 292:768 11
7. BK Brandýs n. L. U12G 8 2 6 212:568 10
Skupina "A1"
1. BC Slaný U12G 9 9 0 656:209 18
2. ŠBK Parker-Hannifin Sadská U12G 9 8 1 839:310 17
3. BC Kolín U12G 9 5 4 335:345 14
4. BK Beroun U12G 8 5 3 516:444 13
5. BK Kralupy Junior U12G 9 2 7 273:598 11
6. BK Brandýs n. L. U12G 8 2 6 232:406 10
7. AŠ Mladá Boleslav U12G 10 0 10 170:709 10

PARTNEŘI KLUBU

Přihlášení pro trenéry

Hledejte na webu

On-line

Právě přítomno: 100 hostů a žádný člen

Copyright © 2009 Temproly.    Seo servis         Počet návštěv: Pocitadlo Web4U.cz