Basketbalový klub Beroun

Archiv 2017/18

Muži A - Středočeská basketbalová liga mužů

Play-off čtvrtfinále
75. BK Beroun "A" BC Kolín B 69:58 (24:19 32:30 51:39)
78. BC Kolín B BK Beroun "A" 76:73 (20:17 37:35 57:56)
82. BK Beroun "A" BC Kolín B 52:72 (16:16 29:33 41:40) 
tabulka základní části
1. BC Real Réma Nymburk 16 14 2 1240:964 30
2. AŠ Mladá Boleslav B 16 11 5 1148:998 27
3. BK Beroun "A" 16 11 5 1185:1072 27
4. BK Příbram 2000"A" 16 9 7 1192:1098 25
5. BK R&J EBC Mělník 16 7 9 1155:1107 23
6. BC Kolín B 16 7 9 1056:1012 23
7. Basketbal Pečky 16 6 10 986:1149 22
8. BK Český Brod 16 4 12 942:1123 20
9. BC Benešov B 16 3 13 901:1282 19

 

Muži B - Krajský přebor mužů

tabulka
1. BK Kralupy-Junior muži 18 17 1 1396:945 35
2. BC Slaný B 18 15 3 1276:984 33
3. AŠ Mladá Boleslav C 18 13 5 1238:1055 31
4. BK Beroun B 18 12 6 1303:1183 30
5. TJ TZ Rakovník "A" 18 10 8 1217:1047 28
6. Basket Poděbrady o.s. "B" 18 7 11 1020:993 25
7. BK Příbram 2000 "B" 18 7 11 1120:1265 25
8. BK Brandýs nad Labem, o.s. B 18 6 12 1236:1222 24
9. BK Sadská o.s. 18 2 16 1047:1356 20
10. TJ TZ Rakovník "B" 18 1 17 749:1552 19

 

Junioři U19 - nadregionální soutěž

skupina A1
1. BA 2006´ Roudnice n.L. 4 3 1 291:251 7
2. BK Beroun 4 3 1 256:257 7
3. BK Sokolov 4 0 4 243:282 4
skupina A
1. BA 2006´ Roudnice n.L. 10 10 0 785:522 20
2. BK Sokolov 10 7 3 664:616 17
3. BK Beroun 10 6 4 726:661 16
4. TJ Slovan Varnsdorf 10 4 6 718:714 14
5. BK Teplice 10 3 7 676:700 13
6. BK Kunratice DDM P10 10 0 10 444:800 10

 

Starší žákyně U15 - nadregionální soutěž 

Skupina A2
1. TJ Slovan Litoměřice 10 9 1 745:402 19
2. HB Basket Praha B 10 8 2 543:445 18
3. TJ Sokol Kladno 10 7 3 507:505 17
4. BA Tygřice Louny 10 3 7 435:504 13
5. BK Beroun 10 2 8 450:627 12
6. TJ Slovan Litoměřice B 10 1 9 423:620 11
Skupina A
1. BK Horejsek Děčín 12 11 1 863:450 23
2. TJ Slovan Litoměřice 12 10 2 861:460 22
3. BA Tygřice Louny 12 7 5 601:558 19
4. HB Basket Praha B 12 6 6 743:538 18
5. TJ Sokol Kladno 12 4 8 437:758 16
6. BK Beroun 12 3 9 526:851 15
7. TJ Slovan Litoměřice B 12 1 11 448:864 13 

 

Mladší minižáci U12 - přípravná soutěž

Skupina 9-10 B
9. AŠ Mladá Boleslav U12B 2 2 0 101:51 4
10. BK Beroun U12B 2 0 2 51:101 2
Skupina 9-10
9. AŠ Mladá Boleslav U12B 2 2 0 86:59 4
10. BK Beroun U12B 2 0 2 59:86 2

 

Mladší minižákyně U12 - přípravná soutěž

Skupina 9-11 B
9. TJ Bižutérie Jablonec nad Nisou U12G 4 4 0 322:164 8
10. AŠ Mladá Boleslav U12G 4 2 2 191:183 6
11. BK Beroun U12G 4 0 4 135:301 4
Skupina 9-11
9. TJ Bižutérie Jablonec nad Nisou U12G 4 3 1 273:153 7
10. AŠ Mladá Boleslav U12G 4 3 1 229:133 7
11. BK Beroun U12G 4 0 4 113:329 4

PARTNEŘI KLUBU

Reklama

Přihlášení pro trenéry

Hledejte na webu

On-line

Právě přítomno: 81 hostů a žádný člen

Copyright © 2009 Temproly.    Seo servis   Zdarma ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web         Počet návštěv: