Basketbalový klub Beroun

Šmoulinka cup  je série turnajů pro začínající hráče a hráčky. Prioritou zde nejsou výsledky, ale rozvoj hráčů a hráček.V pátém kole se Šmoulinka  uskutečnila v prostředí Nového Porgu.

Hodnocení trenéra:
Co k turnaji říct, musíme začít kritikou do vlastních řad. Utkání s Novým Porgem nám nastavilo zrcadlo. Tento tým jsme na prvním turnaji v září porazily. Nyní naprosto nedůstojný a ostudný výsledek 5:65. Nyní se nám už bohužel vrací tréninková "píle" a zápasová docházka (což je asi jediným pozitivem turnaje, že bylo k dispozici konečně normální počet hráčů a hráček). Zápas s Jičínem rozhodlo, až původně neplánované zařazení zkušenějších hráčů v poslední čtvrtině - hrdý na to moc nejsem. V posledním utkání s Novým Strašecím rozhodně šlo vyhrát, po třech čtvrtinách byl stav ve skóre pouze jeden koš ve prospěch hostů. Bohužel poslední čtvrtinu prohráváme 1:9.
Tento turnaj by pro nás měl být varováním a hlavně povzbuzením do tvrdší práce. Nejúžasnějším hráčem našeho týmu na turnaji byl Dostál.