Basketbalový klub Beroun


 
Šmoulinka cup  je série turnajů pro začínající hráče a hráčky. Prioritou zde nejsou výsledky, ale rozvoj hráčů a hráček.V pátém kole se Šmoulinka  uskutečnila v domácím prostředí.
 
Hodnocení trenéra:
Turnaj měl pouze tři účastníky, jelikož USK se nám odhlásilo v týdnu pro nedostatečný počet hráčů. Jak se ukázalo, nebyl to pouze jejich problém. My nakonec ve slušném počtu deseti hráčů/hráček ostatní devět a osm. S Velkou Ohradou jsme sehráli na minulém turnaji vyrovnaný souboj s infarktovým závěrem. Tentokrát naštěstí mělo utkání pohodovější průběh a žádné nervy se nekonali..Utkání s Roudnicí bylo vlastně skvělé, především první polovina. Body nám dávali dva hráči, kteří odehráli více jak 35 min. My jsme střídali "minižákovsky" což bylo nakonec rozhodující. Tři čtvrtiny jsme vzdorovali....bohužel v poslední jsme udělali několik chyb a nejzkušenější hráči soupeře je trestali. Každopádně poprvé v turnajích bylo vidět výrazné zlepšení méně zkušených hráčů, což je pro nás nejdůležitější zpráva a vlastně i pěkný vánoční dárek.
Všichni hráči dostali i speciální perníkové medaile, které myslím zaujali, děkujeme za výrobu pí. Belaidy.
Výsledky:
BK Beroun -  Velká Ohrada 32:12
BK Beroun - Roudnice 28:37
 

PARTNEŘI KLUBU

Přihlášení pro trenéry

Hledejte na webu

On-line

Právě přítomno: 27 hostů a žádný člen

Copyright © 2009 Temproly.    Seo servis   Zdarma ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web         Počet návštěv: