Basketbalový klub Beroun


 
Šmoulinka cup  je série turnajů pro začínající hráče a hráčky. Prioritou zde nejsou výsledky, ale rozvoj hráčů a hráček.V třetím kole nás čekal poněkud delší "výlet" do Rokycan i v poněkud brzkých ranních hodinách, což se nakonec i podepsalo částečně na výsledcích.
 
Hodnocení trenéra:
V doslova mrazivém prostředí Rokycanské haly se nám dařilo se střídavými úspěchy. Jak jsem předpokládal, čekala nás těžká práce. Družstvo Rokycan nastoupilo se zkušeným mixem hráčů a hráček a praktikující vyspělý minibasketbal, v některých aspektech možná až příliš. Družstvo Porgu přijelo asi v nejmladším složení, spíš než rozdíl ve skóre, pro nás bylo důležitější zlepšení naší hry. Utkání s Tygry nás čekalo ihned po utkání s Porgem. Bohužel se projevila všechna dnešní negativa, brzké vstávání, únava z druhého zápasu v řadě. O osudu utkání rozhodla druhá čtvrtina, kterou prohráváme o 20 bodů. Každopádně hráči a hráčky nasbírali mnoho zkušeností do dalšího basketbalového života.
Výsledky:
BK Beroun - SKB Rokycany 5:98
BK Beroun - Porg Praha  49:28
BK Beroun - Tygři Praha 19:42

PARTNEŘI KLUBU

Přihlášení pro trenéry

Hledejte na webu

On-line

Právě přítomno: 53 hostů a žádný člen

Copyright © 2009 Temproly.    Seo servis   Zdarma ankety, návštěvní knihy, mailformy, počítadla a CHAT pro Váš web         Počet návštěv: